Even voor mij
Even Voor Mij – Me Time Box Omani
Een klein moment helemaal voor jezelf. Of voor iemand die je lief hebt.
Stel je voor… een koude avond. De wind waait om het huis, de regen tikt zachtjes tegen het raam. Buiten is het guur, maar binnen is het warm en rustig. Dit is het moment om even niets te moeten. Gewoon even voor mij.
Creëer je eigen kleine verwenmoment met de heerlijke Omani Foaming Shower Gel van Treatments. Het zijdezachte schuim reinigt en verzorgt de huid en de warme geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel brengt je badkamer in een heerlijke spa-sfeer. Even onder de douche, even ontspannen, even wegdromen.
Daarna schenk je een heerlijke kop thee in het leuke blauwe kopje en maak je tijd voor een momentje voor jezelf met het hyaluronzuur vliesmasker. Het masker geeft de huid een intensieve hydratatie en helpt de huid zacht, soepel en verzorgd te laten aanvoelen.
Even Voor Mij is een heerlijke Me Time box voor iedereen die wel een momentje rust kan gebruiken. Om jezelf te verwennen, cadeau te geven aan een vriendin, moeder, zus of gewoon aan iemand die je lief hebt.
Even geen haast. Even niets moeten. Gewoon even voor mij.
In de Me Time Box vind je alles voor een heerlijk momentje voor jezelf:
Een heerlijke douche foam voor een ontspannen douche
Een mooi blauw mokje van Zusss servies
Geurende thee om even rustig van te genieten
Een heerlijk vliesmasker voor een extra verwenmoment
Een lief kaartje om het compleet te maken
Een fijne box om jezelf of iemand die je lief is even in het zonnetje te zetten. Ook heel leuk als kerstcadeau.

